KUTU HARF

Kutu Harf Tabela Sistemleri çok çeşitli malzeme yelpazasine sahiptir. Bu malzemelerinin başlıcaları şunlardır. Paslanmaz Kutu Harf,  Alüminyum Kutu Harf ,Plexi Glass ( Pleksiglas )Kutu Harf,  Dekota ( Forex ) Kutu Harf , Ahşap Kutu Harf.   Bunlar Işıklı ve ışıksız olarak imal edilebiliyor.

Kutu harflerin son dönemlerde vazgeçilmezi ışıklı olanıdır. İçten ışıklı bir sekilde aydınlatılan paslanmaz kutu harfler  göz kamaştırıcı olabiliyor. Paslanmaz kutu harflerin içine Neon veya Led sistemi döşenerek aydınlatılması sağlanır. Bu aydınlatma direk ve endirek olarak verilebilir.

Direk aydınlatma kutu harf yapıldıktan sonra içine neon veya led döşenir ve kutu harfin içi dışarıya bakacak şekilde montaj edilir böylelikle ışık yandığında neon yada led direk olarak görünür. Bu uygulamaya Direk Aydınlatma denir,

Endirek aydınlatmada ise kutu harfi duvara yada herhangi bir kör zemine montaj yapacağınız zaman duvardan gizli ayaklar vasıtası ile kutu harfi 3-5cm. öne doğru çıkartılır. Böylelikle ışık yandığında kutu harfin içindeki neon yada led ilk önce duvara çarpar ve boşluk bıraktığınız 3-5cm. in kenarlarından dışarı doğru ışık verir bu uygulamaya endirek aydınlatma denir.

ReferanslarTel & Faks : 0258 265 67 84
Gsm & Whatsapp : 0 553 771 71 44
Furkan Boya : 0530 845 51 85
Hasan Boya : 0543 760 44 85
Mail : ekoltabela20@hotmail.com
Adres : Saraylar Mahallesi 510 Sokak No:18 DENİZLİ